Skocz do zawartości

Welcome to XenoxMT2 - Forum

Welcome to XenoxMT2 - Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of XenoxMT2 - Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

An0nim0wy

shinsoo  Resurrection

Polecane posty

e kamilek chyba mocno na tej budowie spadles ze az taki bol dupska masz buahahah ale rozumiem kiedys z tego wyjdziesz chlopaczku a i rekru off dla takiego nieudacznika buahahaha

Edytowane przez InwalidaAnon (wyświetl historię edycji)
  • Przykro mi 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, InwalidaAnon napisał:

e kamilek chyba mocno na tej budowie spadles ze az taki bol dupska masz buahahah ale rozumiem kiedys z tego wyjdziesz chlopaczku a i rekru off dla takiego nieudacznika buahahaha

Witam nie wiem kim jesteś ale dziękuje za miłe słowa w moim kierunku.

Jeżeli będziesz chciał dołączyć do gulid to zapraszam na e-mail: [email protected]

A i zapomniałem nowi liderzy są wiec tym razem nie będziemy mieli pełnych gaci jak jakakolwiek gildia nas wyzwie na wojnę to przyjmujemy od buta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, An0nim0wy napisał:

Witam nie wiem kim jesteś ale dziękuje za miłe słowa w moim kierunku.

Jeżeli będziesz chciał dołączyć do gulid to zapraszam na e-mail: [email protected]

A i zapomniałem nowi liderzy są wiec tym razem nie będziemy mieli pełnych gaci jak jakakolwiek gildia nas wyzwie na wojnę to przyjmujemy od buta.

Lider to ty nigdy w zadnej guild nie byles i nie bedziesz buahah. e kamil jak tam poszło na bell*mii? buahahahaha osmieszyles sie jak na kazdym serwisie nic nie znaczysz a buta to przyjmiesz od starego jak wrocisz z tej budowy bez wyplaty polaczku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, InwalidaAnon napisał:

Lider to ty nigdy w zadnej guild nie byles i nie bedziesz buahah. e kamil jak tam poszło na bell*mii? buahahahaha osmieszyles sie jak na kazdym serwisie nic nie znaczysz a buta to przyjmiesz od starego jak wrocisz z tej budowy bez wyplaty polaczku 

Byłem liderem w Satugelorum remek może potwierdzić bo to vlider. No nic nie znacze na każdym serwisie a topeczka zawsze bita heheheh Elo pozdrawiam a i razem z tatusiem pijemy twoje zdrowie za ciężko zapracowane pieniądze na budowie xddd 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rekru on jak wystartuje serwer i troszke macikow bedzie w m1

2 godziny temu, InwalidaAnon napisał:

Jak coś rekru off dz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.01.2022 o 13:35, Wiciasty napisał:

kiedy bedzie on rekru ?