Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

Polecane posty

Cześć, chciałbym wszystkim przedstawić moje podanie na T.Tutor'a.

Imię: Adrian

O MNIE:

Cześć z tej strony Adrian znany jako "Chinio", tak jak napisalem wyżej mam 20lat, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju i aktualnie pracuje jako lakiernik samochodowy. Z tego co widzę spełniam wszystkie wymagania jakie musi posiadać Tutor, myślę że jestem w jakimś tam stopniu rozpoznawalnym graczem, ponieważ gram na serwerach "xenox" od najmłodszych lat, spędziłem tam bardzo dużo czasu za dziecka i myślę ze znam ten serwer jak własną kieszeń, co można stwierdzić po moich ubranych postaciach. Zdecydowałem się napisać to podanie, ponieważ lubię pomagać nowym graczom w różny sposób i tak jak pisałem wyżej "trochę" się znam na serwerze i myślę ze żaden gracz nie dałby mi pytania na, którego nie znałbym odpowiedzi.

DOŚWIADCZENIE:

Jeżeli chodzi o doświadczenie to myślę że już jakieś posiadam, ponieważ miałem Tutor'a jak i GM'a na różnych serwerach.

DLACZEGO JA?

Myślę że jest dużo powodów dlaczego to ja powinienem dostać się na tą posadę, teraz wymienię parę z wielu powodów:

-duża rozpoznawalność 

-doświadczenie

-duży czas przeznaczony na grę

-dobry kontakt z graczami (oczywiście nie wszystkimi, bo zawsze znajdą sie osoby, którym moja osoba nie odpowiada)

KONTAKT: 56245534 narazie prosiłbym w razie przyjecia do skontaktowania się na GG, fb i inne kontakty moge podać poźniej w wiadomości prywatnej 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

XDDDDDDDDD, NA NIE

-zachowanie

-doswiadczenie

-caloksztalt tej osoby

-idiota

-konto pod podanie 

-aktywnosc

obyś się nie dostał, zegnam 

Edytowane przez Niediela (wyświetl historię edycji)
  • <3 1
  • Huh? 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem jak najbardziej za tym co opisal <3

• <3 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktywny oraz doświadczony gracz, który przeznacza sporo czasu na grę i pomoc innym POLECAM!

• <3 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram tą kandydaturę, znam tego gracza odkąd sam zacząłem grać na tym serwerze bardzo go lubię i szanuje, bardzo dużo czasu poświęca na grę jak i graczom gdy potrzebują pomocy, zawsze miło się z nim grało jest sympatyczną i miłą osobą a takich trzeba w administracji dla tego chciał bym żeby ten gracz był nowym tutorem :D

• <3 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

Polecam użytkownika. Nolife czyli aktywny nonstop !

Pomocny i doinfomowany

Wykazuje się dużą wiedzą na temat serwera XenoX od (2011roku to jego życie)

Tutorzy aktualni co są nie nadają się do swojej roli :)

Polecam odświeżyć zespół i dać szanse temu o to wyżej :D

Pozdrawiam

Edytowane przez Gaming (wyświetl historię edycji)
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Za 

Bardzo Duża Znajomość Serwera 

jak najbardziej się nadaje :D

• <3 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.