Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

Ann

Ocena zespołu Xenox

Polecane posty

mt1mhCN.png

Regulamin składania ocen:

Pisząc opinię należy uwzględnić nick osoby do której się odnosi.
Opinia powinna zawierać konstruktywną krytykę. Negatywna opinia powinna być poparta dowodem (screen, video, nagranie głosowe etc.). 
Pisząc opinię miej na uwadze, aby nie zawierały: wulgaryzmów, wyzwisk oraz obraźliwych wyrażeń.
Zabrania się prowadzenia dyskusji pomiędzy użytkownikami.

Administracja Gry:

@KoYGeR
@Hydro
@Vendic
@BlackHidden
@Euphoria
@Vergos

Administracja Forum:

@Ann
@Sushi

Tutorzy:

@AragorniK

Edytowane przez AragorniK (wyświetl historię edycji)
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vendic pomoc otrzymałem dosłownie po minucie od zgłoszenia, administrator dokładnie objaśnił mi co mam zrobić. Duży +

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie 6/10 pytasz: "Czy są na serwerze metale?" otrzymujesz odpowiedź "Nie" xDDDDDD  Chodź masz je w Eqwipunku :D Pozdro <3 

Są też ogarnięte osoby i za to się takich szanuje.. Bo niektórzy nie raczą nawet odpisać :( Może mnie nie lubią :D

P.S. Nie chcę rzucać Nazwami :)

Edytowane przez SK4Z4NI3C (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ann Bardzo aktywna osoba czy to na forum czy grze,rozwiązująca problem natychmiastowo po napisaniu + dla tej pani ogromny

@Vergos Kozak totalny

@EuphoriaDaję radę 

• <3 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, SK4Z4NI3C napisał:

Takie 6/10 pytasz: "Czy są na serwerze metale?" otrzymujesz odpowiedź "Nie" xDDDDDD  Chodź masz je w Eqwipunku :D Pozdro <3 

Są też ogarnięte osoby i za to się takich szanuje.. Bo niektórzy nie raczą nawet odpisać :( Może mnie nie lubią :D

P.S. Nie chcę rzucać Nazwami :)

Pomyślał pewnie o magicznych metalach i nie wiedział, że jest zwój metalu. xd

Nie chcę na nikogo donosić, dlatego może po tym wpisie ten administrator coś zrobi ze swoją wiedzą na serwerze.

Jest na forum temat co gdzie dropi, a jeden z administratorów nie znał odpowiedzi na dość proste pytanie gdzie dropi zielony klejnot i rubin. Dodam jeszcze, że nie był to TGM. xD

@Vergos bardzo miły, szybko odpisuje i pomaga jak tylko może.

@Ann istny diabeł w postaci aniołka 😄

Edytowane przez IntenSiV (wyświetl historię edycji)
  • <3 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ann Najbardziej aktywna osóbka na forum jak i w grze z chęcią niesie pomoc innym graczom. Cierpliwa i wytrzymała bo biegała przez 1h po grocie v3 za metkami których nie było :D Szybko odpisuje, jak i rozwiązuje problemy związane z forum :) 

@Vergos Dobry gm bo banuje boty które zagrażają serwerowi :D

@Rucina®✖_✖☆ Błyskawiczne odpowiedzi, pomocny i wgl sztos giem :P 

@KoYGeR i @Hydro No, bez nich to by serwera nie było, plus za ogarnięcia serwera bo były takie lagi że nie dało się grać ale już jest sztosik. Pomocni gdyby nie długi czas oczekiwania na odpowiedź :D

@Vendic Dobry sgm, banuje boty, trzyma piecze nad gm i ogólnie szybko ogarnia problemy graczy.

@BlackHidden  Bardzo pomocny, aktywny i szybko odpowiada na wiadomości.

@Euphoria Pomocny i aktywny gm, no co tu więcej pisać daje radę młodziak.

@PatrykWR Polecam tego giema bo pomaga i szybko odpisuje :)

@mlth Kozak gm, ma dużą wiedzę na temat serwera, no i ogólnie pomocny wariacik. Plus za błyskawiczne odpowiedzi heh

@Sushi Nie polecam dostałem warna na powitanie no ale @Ann sztos administrator już załatwił sprawę i jest wszystko git. 

@AragorniK Dobry opiekun swoich dzieci których jeszcze nie ma :D Pomocny i ogólnie wiedza na temat serwera jest spora i wgl ogarnia gierkę, szybko odpisuje chyba że afczy to wiadomo heh.

Pozdrawiam Hype | UncieDrew

• Shrex 2
  • <3 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@mlth bardzo aktywny administrator , zawsze odpowie na pytanko , zawsze pomoze ile moze ;D

@Vergos Dobry administrator potrafi pomóc w każdej sytuacji [ o ile może ] oraz noo ugulem fajny TGM dodam ze fajna gadka idzie z tym administratoremm pozdro

jeszcze tak dodam ze TGM tutaj sa bardziej aktywni niz jakies sgmy gmy elo.

Edytowane przez Random z Poznania (wyświetl historię edycji)
  • <3 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@AragorniK Gość jest dostępny praktycznie 24/7 .. o której porze bym nie wszedł widzę go online. Chętnie odpowiada na pytania chociaż czasem te głupsze trochę go denerwują :D Ogólnie wielki "+"   za aktywność. Pozdrawiam oby więcej takich ludzi w administracji 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

@VeaVas można pytać cały czas :D duży + za pomoc w zadaniu szczególnie dla tych co grają sami bez ekipy :) nawet poratował w potrzebie ulepkami na niższe lvle co oszczędziło sporo czasu ;d nawet do zwykłego pogadania o różnych pierdołach spoko ziomek, polecam tego człowieka  :)

Edytowane przez Fedi (wyświetl historię edycji)
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

@VeaVas Bardzo szybka, profesjonalna i konkretna pomoc, ode mnie na wielki + :D

Edit: Jest serio genialny, o co bym nie zapytał zna odpowiedź na wszystko, wie jak działa MT2 serdecznie polecam się kierować do niego :)

Pomógł mi zacząć grać nową dla mnie klasą, uważam że nadaje się doskonale na swoje stanowisko  :>

Edytowane przez OmegaBuff (wyświetl historię edycji)
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

Jestem zaskoczony zachowaniem administracji, wczoraj ktoś napisał opinię na temat T. Tutora Mateusza, a ktoś ten komentarz usunął.

Kolejna sprawa.

@Sushi zerowa aktywność, wejdzie dać tylko kilka działów do Archiwum i znika, lepiej dać szansę komuś innemu jako moderator.

@PatrykWR I również ten osobnik

@Hydro @KoYGeR @Ann dobierzcie sobie lepszy zespół

@Mateusz

Cierpliwy skubaniec przez przypadek dłużej mi wszystko robiło on nie pytał ile jeszcze

Awans na Tutora

Po głosie stwierdzam, źe lubisz jeść tyle co ja, hehe bez urazy takie już mam poczucie humoru :D

Edytowane przez xTys0n (wyświetl historię edycji)
  • Haha 1
By Euphoria,

Komentarz jest ukryty, ponieważ tutor niczym nie zawinił i odpowiedział dobrze, a szkoda miejsca na bezsensowne opinie :D

By Sushi,

Następnym razem użyj opcji "edytuj" zamiast dodawać kolejny post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vergos 

Bardzo aktywny, miły i mądry chłop. Nie było jeszcze sytuacji żebym zapytał go o coś związanego z serwerem i nie potrafił wytłumaczyć lub odpowiedzieć. Bardzo szybko odpisuje, ma poczucie humoru co jest bardzo ważne bo dzięki temu napewno będzie miał lepszą interakcję z graczami a to kluczowe w byciu GM. Mam nadzieję, że zobaczę kiedyś przy jego nicku brak tego "T" z przodu. W porównaniu do innych GM/TUT itd. z którymi pisałem ( czasami nie otrzymywałem odpowiedzi od nich wgl) on naprawdę się stara i myślę, że jeśli dalej tak pójdzie doczeka się awansu. Kolejnym plusem jest również to iż można z nim też normalnie porozmawiać bo na to też znajdzie czas żeby integrować się z graczami a takich osób jest niestety mało. 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@AragorniK Pomocny chłop

@Sushi Miła i sympatyczna osoba!

@Vergos Pomocny i szybko odpisuje polecam tego faceta!

• Shrex 1
  • Mistrzowskie! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@VeaVas  ---> Najlepszy tutor na serwerze. Zawsze można liczyć na pomoc w każdym problemie. Nie zlewa graczy odpisuje na zadane pytania i zawsze pomaga.
Jak trzeba to i przyjdzie zrobi pt zeby mozna było wejść na dunga wytłuamczy co zrobić krok po kroczku. Po prostu odpowiednia osoba na stanowisku.

PS. ZASŁUGUJE NA AWANS ALBO PREMIĘ! :D

• Shrex 1
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PatrykWR bezpodstawne banowanie na forum, a na serwerze nadużywa rangi i bije na wolnym w M2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vendic bardzo szybka i doraźna pomoc  jak najbardziej polecam ;) 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vendic Natychmiastowa pomoc, przyjemna rozmowa, polecam tego allegrowicza. 

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PatrykWR - od startu widziałem go tylko 2 razy na serwerze, słaba aktywność, a jak już wejdzie, to robi co chce.

@Hydro@KoYGeR jak się do niego przysadzilem, że nic nie robi, to dał mi bana na IP na forum. Proszę o zdegradowanie tego gościa do rangi użytkownik/gracz, a najlepiej zbanowany. ;)

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, ๖ۣۣۜWengosz napisał:

PatrykWR - od startu widziałem go tylko 2 razy na serwerze, słaba aktywność, a jak już wejdzie, to robi co chce.

@Hydro@KoYGeR jak się do niego przysadzilem, że nic nie robi, to dał mi bana na IP na forum. Proszę o zdegradowanie tego gościa do rangi użytkownik/gracz, a najlepiej zbanowany. ;)

co ty właściciela chcesz zdegradowac XD

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach