Skocz do zawartości

ts3.png

 

BlackHidden

serwer  Kalendarz Eventów Lipiec (s2)

Polecane posty

Witajcie!
Przedstawiam Wam kalendarz eventów w lipcu. Co prawda z małym opóźnieniem za co bardzo Was przepraszamy. 

Pozdrawiam Hidden <3

EqYBly6.png

q8EvBRZ.png

EqYBly6.png

kytDfkC.png3 lipca o godzinie 10:00 zostaną włączone raty serwerowe na 12 godzin! output-onlinepngtools.png

EqYBly6.png

utxRwFo.png5 lipca o godzinie 16:00 zostanie włączony event szkatułek blasku księżyca! Event potrwa do 23:00 output-onlinepngtools (2).png

EqYBly6.png

kytDfkC.png7 lipca o godzinie 15:00 zostaną włączone raty serwerowe na 24 godziny! output-onlinepngtools (3).png
EqYBly6.png

KC0E3Q3.png 12 lipca o godzinie 15:00 oraz 18:00 odbędzie się konkurs wiedzy!output-onlinepngtools (5).png

EqYBly6.png

KWCkJI5.png18 lipca odbędą się 3 rundy szukania GM! Będzie to podzielone na 3 razy, o godzinie 12:00, 15:00 oraz 20:00output-onlinepngtools (7).png
EqYBly6.png
utxRwFo.png23 lipca o godzinie 15:00 zostanie włączony event szkatułek blasku księżyca! Event potrwa do 23:00output-onlinepngtools (9).png

EqYBly6.png
GaANytF.png28 lipca o losowej godzinie, na losowej mapie i losowym channelu zostanie zrespiony Mędrzec! output-onlinepngtools (11).png

EqYBly6.png

output-onlinepngtools (12).png

Event niespadzianka! Godzina rozpoczęcia eventu zostanie podana kilka dni przed eventem  (prawdopodobnie wydarzenie zorganizujemy w godzinach wieczornych)  :)

 

 


Opis eventów:

kytDfkC.png- Raty serwerowe, tego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, w dany dzień o konkretnej godzinie zostaną włączone dopalacze do doświadczenia, yangów itp.

EqYBly6.png

KWCkJI5.png - Szukanie GM, jeden z administratorów "chowa się" na poszczególnej mapie, która zostanie podana na wołaj i gracz, który pierwszy go znajdzie wygrywa cenne nagrody.

EqYBly6.png

utxRwFo.png- Drop szkatułek blasku księżyca, z potworów na mapach mamy szanse na wydropienie szkatułki z której możemy dostać wiele ciekawych nagród.

EqYBly6.png

GaANytF.png- Respawn mędrca. Dla niektórych może być to nowością, na losowej mapie w dany dzień pojawi się mędrzec u którego będziemy mogli zmienić kolor naszej broni czy hwanga za ulepszacze.

EqYBly6.png

KC0E3Q3.png - Konkurs wiedzy, przed godziną podaną w rozpisce zostanie udostępnione wejście na OX u uriela. Po wejściu na OX musimy odpowiadać na pytania, za prawidłowe odpowiedzi otrzymujemy nagrody.

EqYBly6.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×