Skocz do zawartości

ts3.png

VOICE CHAT ! TAK LUB NIE !?  

3 głosy

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. VOICE CHAT ! TAK LUB NIE !?

• Jestem za Voice Chat !
      3
    • Nie potrzeba tego ! Nie chce .
      0

• Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zamknięta w dniu 01.07.2020 o 04:00

Polecane posty

Napisano (edytowane)

Witam.

Chciałbym zaproponować dodanie czegoś takiego jak VOICE CHAT 

Myśle, że jest to świetna sprawa oraz więcej osób powinno to przyciągnąć na sam serwer.

Odpowiedni regulamin dotyczący Voice Chat-u i kogoś kto  mógłby kontorolować czesto sytuacje na serwerze.

Ktoś musiałby tez sie zmobilizować i powrzucać filmiki [Fanpage Facebook] inni tylko by udostępniali ;o 

1. Voice Chat
  2. Odpowiednio przygotowany regulamin
  3. Często grająca osoba która by to kontrolowała [obrażanie innych graczy itp] 
Edytowane przez Emejzing

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Emejzing napisał:

Witam.

Chciałbym zaproponować dodanie czegoś takiego jak VOICE CHAT 

Myśle, że jest to świetna sprawa oraz więcej osób powinno to przyciągnąć na sam serwer.

Odpowiedni regulamin dotyczący Voice Chat-u i kogoś kto  mógłby kontorolować czesto sytuacje na serwerze.

Ktoś musiałby tez sie zmobilizować i powrzucać filmiki [Fanpage Facebook] inni tylko by udostępniali ;o 

1. Voice Chat
  2. Odpowiednio przygotowany regulamin
  3. Często grająca osoba która by to kontrolowała [obrażanie innych graczy itp] 

+1 bardzo dobry pomysł serwer sie będzie rozwijał wiec polecam taką porpozycje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Napisano (edytowane)

Dobry pomysl,jestem za. Server jest dopiety na ostatni guzik,wszystko jest zajebiscie zrobione.

Mala reklama,male poprawki troche checi i przy odrobinie farta mysle ze by znowu stanal na nogi ten server.

Aktualnie jedyny problem jest taki,ze jest bardzo malo ludzi,wiadomo praca obowiazki wszyscy je mamy,

ale na pewno wieczorami na bajere kazdy chetnie by wpadal. Takze warto cos z tym zrobic. 

PS: niech nikt nie tlumaczy sie brakiem srodkow na reklame bo to farmazon,jakas zbiorka na FB i ktos by na pewno cos rzucil od siebie. Pozdro ludzie.

Edytowane przez SOKAL
  • <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, SOKAL napisał:

Dobry pomysl,jestem za. Server jest dopiety na ostatni guzik,wszystko jest zajebiscie zrobione.

Mala reklama,male poprawki troche checi i przy odrobinie farta mysle ze by znowu stanal na nogi ten server.

Aktualnie jedyny problem jest taki,ze jest bardzo malo ludzi,wiadomo praca obowiazki wszyscy je mamy,

ale na pewno wieczorami na bajere kazdy chetnie by wpadal. Takze warto cos z tym zrobic. 

PS: niech nikt nie tlumaczy sie brakiem srodkow na reklame bo to farmazon,jakas zbiorka na FB i ktos by na pewno cos rzucil od siebie. Pozdro ludzie.

Tutaj piszesz o reklamie a w grze:

z7Ez3XX.png

-----

Odnośnie propozycji, jak najbardziej na +  <3

• Shrex 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, SimonTop1 napisał:

Tutaj piszesz o reklamie a w grze:

z7Ez3XX.png

-----

Odnośnie propozycji, jak najbardziej na +  <3

A co mam robic na pustym servie? wszystko mam porobione co mialem w planach,nie bede 24h na dobe stal w m1. Jesli mam wolna chwile to wbijam.

Na pewno bylym czesciej gdyby wzrosla ilosc gaczy. Jesli mam stac w m1 i patrzec na 5 osob w kregu to wole poswiecic swoj czas na cos innego. Proste,nie mam 15 lat zeby byc czyjims zolnierzykiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powodzenia z tymi waszymi nowymi propozycjami zostały przyjete juz 2 miesiace temu i do tej pory nic nie ma takze na darmo wasze wysiłki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do propozycji już był serwer z "voice chat'em" i wiadomo jak on skończył, już go bodajże nie ma.

Dnia 30.06.2020 o 20:13, SOKAL napisał:

Na reklamę poszło dużo środków.
https://imgur.com/a/klOyMzv

Których obecnie jest brak, bo serwer się nie zwrócił w takim stopniu jakie środki zostały wydane, + opłata maszyn, i youtuberzy. Których na starcie poszli do konkurencji, a u nas zaczęli nagrywać 2 tygodnie po starcie, temu jest efekt jaki jest.

Dnia 3.07.2020 o 18:09, Victini napisał:

Powodzenia z tymi waszymi nowymi propozycjami zostały przyjete juz 2 miesiace temu i do tej pory nic nie ma takze na darmo wasze wysiłki 

Nie ma dla kogo tego robić, nawet gdybyśmy zrobili wszystkie zaakceptowane propozycje, gracze nie powrócą z tego względu że teraz każdy gracz skacze z kwiatka na kwiatek z serwera na serwer.
Obecnie pracujemy nad czymś innym.

• <3 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
logo3.png
Twoja propozycja została odrzucona!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.