Skocz do zawartości

ts3.png

 

Dalharin

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Wpisy

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Przyjazny

O Dalharin

 • Tytuł
  P O T Ę Ż N Y

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Serwer

 • Nick
  Dalharin
 • Gildia
  Awesome
 • Królestwo
  Jinno
 • Postać
  Sura BM

Ostatnie wizyty

736 wyświetleń profilu
 1. siema aktualne

   

 2. Wale w toyu kloca

 3. Dalharin

  Co aktualnie słuchasz?

 4. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  No chyba nie Dobra, teraz pora na wejście smoka od @Hydro
 5. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  Pudło! Dobra, obstawiam @Princessa
 6. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  Ni ma opcji @xRADIEN
 7. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  Brawo Ty @Hydro
 8. Dalharin

  przyjęte  Zmiana dropu ze szkat z DK

  No ogólnie pomysł całkiem spoko, ale mimo wszystko z tymi niepotrzebnymi itemami trzeba coś zrobić. Te zbroje na 180 lv to już kicha totalna, bo nikt tego nie kupuje, pomimo tego że ludzie to wystawiają za 5B na sklepie. Podobnie będzie ze zbrojami 190 lv, jeśli to przejdzie. O Kamieniach Duszy już szkoda wspominać. Trzeba również pomyśleć nad czymś, żeby te przedmioty były bardziej użyteczne. Ostatnio na serwer wprowadzono system wytwarzania Złotego Magicznego Metalu, który jest na ten moment kompletnie nieopłacalny. Można połączyć te dwie rzeczy, to może sytuacja się chociaż delikatnie ustabilizuje. Od siebie chciałbym zaproponować pewien pomysł, czyli kompletną zmianę wytwarzania tegoż że metalu i zmniejszenie jego dropu na Złotym Dungeonie. Zmiana wymagałaby wprowadzenia systemu przepalania zbrojek, za które gracz otrzymywałby Kawałek Magicznego Metalu. Liczba otrzymanych kawałków byłaby losowa, jednak dla lepszej zbroi byłyby nieco większe widełki. Wystarczyłoby wtedy ustawić w miarę optymalną ilość tych kawałków i wstawić to zamiast tych WSZYSTKICH ZWOJÓW, oraz dodatkowo usunąć Kamień Duszy Um +0. Szablon wytworzenia Złotego Magicznego Metalu wyglądałby następująco: - 15x Bryłek Złota - 1000x Ruda Złota - 3x Złota Przepustka - ?x Kawałek Magicznego Metalu - Kamień Duszy Traumy +0 - Kamień Duszy Ludzi +0 - Kamień Duszy Masakry +0 Już wygląda to nieco lepiej, nie sądzicie? A jeszcze jak ilość Złotych Metali odrobinę zmaleje przez zmniejszenie szansy na drop, no to już będzie bajka. Co do pomysłu, to jestem w 80% na TAK. Dlaczego 80%? Powód jest na samej górze. Bardziej jestem za propozycją Hydro, żeby bronie i zbroje były 190-210. @EDIT: Może dzięki temu przydałyby się również zbroje z bossów na v10 i v11. Dawałyby one śladowe ilości tych Kawałków Magicznego Metalu, jednak zawsze coś. Nadawałyby się do czegoś więcej, niż tylko kasowania w koszu.
 9. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  Naajak! @Euphoria
 10. Dalharin

  przyjęte  Perły Zagłady

  Bez przesady. Wtedy to chyba musieliby dać 50 albo 75% szansy na wytworzenie metala. xD
 11. Dalharin

  Co aktualnie słuchasz?

 12. Dalharin

  Kto napiszę następny?

  Nope @xRADIEN
 13. Dalharin

  pytanie Xenox po angielsku?

  Szczerze mówiąc to wątpię, aby administracja zgodziła się na coś takiego. Niewielu obcokrajowców tu gra i z tego co widzę to są to głównie nasi sąsiedzi. Możesz zrobić tak, że po prostu będziecie sobie rozmawiać w trakcie gry i będziesz mu tłumaczyć pewne rzeczy, których nie będzie rozumiał.
 14. Dalharin

  przyjęte  Crafting złotego metalu

  Całkowicie usunąć zwoje z AV9 i zmniejszyć ilość zwojów metalu do 1, albo zastąpić je innymi ulepkami z którymi nic się nie robi (np. po 50 pereł, 100 broszurek itp.). Ewentualnie wrzucić kawałek kamienia w jakichś tam ilościach, bo jest kompletnie bezużyteczny na ten moment.
 15. Dalharin

  przyjęte  zapis nazwy teleportacja

  Nie rozumiem. Chodzi o to, że w zapisanych pozycjach masz "Grota Wygnańców" zamiast "Grota Wygnańców v9", tak? Jeśli o to chodzi, to w opcjach gry zmniejsz sobie nieco czcionkę i będziesz widział, gdzie się teleportujesz. Pozderki! :P
×