Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

 

BlackHidden

Game Admin
 • Zawartość

  36
 • Wpisy

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8
 • Online

  5h 3m 55s

BlackHidden wygrał w dniu 7 Maj

BlackHidden posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

32 Dobry

3 obserwujących

O BlackHidden

 • Tytuł
  Wchodzę w grę

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 131 wyświetleń profilu
 1. BlackHidden

  odrzucone  unban catbowy slawo & niediela

  Twoja propozycja została odrzucona!
 2. BlackHidden

  Zespół XenoxMT2

  16.02.2021 Z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z tutorami @Atixyan oraz @Mateusz.
 3. BlackHidden

  Kto napisze następny?

  200 iq @AragorniK
 4. BlackHidden

   archiwum  create_no_appropriate_device

  Spróbuj uruchomić grę z procesorem graficznym o wysokiej wydajności/w trybie wysokiej wydajności.
 5. BlackHidden

  odrzucone  [TuT]xGynstyy

  Konto stworzone tylko po to żeby napisać podanie. Nie wspomniałeś nic o swojej wiedzy na temat serwera, a to jest bardzo istotne.
 6. BlackHidden

  odrzucone  Podanie na TuTa

  Nie przekonuje mnie Twoje podanie. Jakąś wiedzę na temat serwera posiadasz? Wnioskując po tym jak pytałeś się mnie o coś wczoraj, nie pamiętam dokładnie o co ale była to podstawowa wiedza jaką powinien znać TuT'or mogę stwierdzić, że takowej wiedzy nie posiadasz albo po prostu Twoja wiedza o serwerze jest bardzo słaba. Masz jeden post na forum i jest to podanie.
 7. BlackHidden

  odrzucone  [TUT]SPORT1NG

  Ogólnie mam wrażenie, że całe podanie zrobiłeś na szybko. Jednym słowem nie postarałeś się. Dodatkowo podanie to Twój pierwszy post na forum.
 8. BlackHidden

  serwer  Beta testy.

  Witajcie! Jutro tj 14.12.2020 o godzinie 18:00 startują beta testy serwera, a rejestracja zostanie włączona o godzinie 17:00. Wszelkiego rodzaju bugi itp proszę zgłaszać tylko i wyłącznie pod tym tematem. Oczywiście za zgłaszanie błędów przewidywane są nagrody w postaci SM na oficjalnym starcie serwera. Zasada jest prosta kto pierwszy ten lepszy, a więc jeśli błąd który chcesz zgłosić został już zgłoszony to proszę nie pisać drugi raz to samo dlatego też przejrzyjcie temat i sprawdzajcie czy dany błąd nie został już wcześniej zgłoszony. Jeśli będziecie zgłaszać błędy w grze lub w wiadomości prywatnej to nie otrzymacie wynagrodzenia. Strona serwera: https://xenoxmt2.com.pl Prezentacja: KLIK PS offtopic będzie usuwany, to nie miejsce na dyskusje. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW. Już wyjaśniam dlaczego bugi zgłaszać tylko pod tematem. Po prostu unikniemy zamieszania i chaosu. Zaraz się znajdą osoby, które powiedzą "Nie chce mi się zakładać konta na forum". Trudno. Założenie konta nie kosztuje, a wręcz przeciwnie możecie otrzymać SMy. Stworzenie konta na forum i zgłoszenie buga za SMy? Chyba dobry deal hmm? Pozdrawiam.
 9. BlackHidden

  Kto napisze następny?

  Co ja? @Hydro
×