Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

 

Avise

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Wpisy

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Online

  3h 53m 4s

Reputacja

0 Neutralny

O Avise

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Serwer

 • Postać
  Sura WP

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Avise

  pytanie Nowa odsłona

  Trzeba też dodać że wiele osób nawet nie dociera z eq do poziomu 250 więc dawanie im tyle rozgrywki powyżej tego poziomu mogłoby ich dodatkowo zniechęcić.
 2. Avise

  serwer  Propozycja

  Dobrze a teraz odpowiedz na moje pytanie odnośnie 6/7
 3. Avise

  serwer  Propozycja

  Jaki jest sens dodawania 6/7 do bs'a ? Wbijesz raz bonusy i latasz w nich cały czas (chyba że zmieniasz co chwile 6/7 to wytłumacz mi w jakim celu). Co ci się nie podoba w aktualnym ? Ten co jest teraz jest spoko, ma opcję alternatywnych bonusów, poza tym z tego co wiem to mixowanie w nim odbywa się po stronie serwera, nie klienta, więc nie ma możliwości przeskoczenia bonusów nawet przy dużych lagach.
 4. Avise

  serwer  Ukrywanie nakładek

  To jak załatwisz sprawę z kostiumami ? Kostium da sie ukryć i nie sprawdzisz czy na pewno zdjął
 5. Avise

  rozgrywka Nowe bosy

  Mi na 260 lvl wchodzi trucie. Zin gienka udało mi się bez trucia ubić surą BM, ale o WP to szkoda gadać... dmg mniejszy od BM gdzie zawsze było odwrotnie
 6. Avise

  rozgrywka Nowe bosy

  Mam to samo. Sura WP eq 250 lvl, kd +5 a do nowych bossów nie mam podjazdu.
 7. Z okazji iż dodali nowe sety broni i zbroi proponuję dodać funkcję ukrywania nakładek. Aktualnie nie można jednocześnie podziwiać nowych setów i jednocześnie posiadać bonusy z nakładki. Dlaczego broń ma być gorsza ? Kostium można ukryć, fajnie by było żeby nakładki też się dało.
 8. Avise

  serwer  Legendarne KD

  Ewentualnie dodawanie legendarnych kd u alchemika (tak samo jak obecnie kd masakry) z 100% szansą na umieszczenie.
 9. Avise

  serwer  Handel kolcami / bransą z kości tygrysa

  Nie zmienia to faktu że handel tymi itemkami by się przydał...
 10. Wprowadzenie możliwości handlu kolcami i bransoletą z kości tygrysa. Wiele osób wymienia eq na inne klasy i trzeba kupić te itemki ponownie, a na poprzedniej postaci one się marnują. W ten sposób więcej osób by się bawiło/testowało klasy bo wystarczyłoby wymienić broń i zbroję, nie byłoby się zmuszonym do ponownego kupowania itemów na um.
 11. Avise

  serwer  Beta testy.

  1. Bijąc metiny z wierzchowca nie wchodzi każdy hit 2. Smoki mają za duże hitboxy - sura WP nie może atakować ich uderzeniem palca (dotyczy również czerwonego smoka na ognistej ziemii) 3. Nie działa odpalanie dopalaczy pod F5 4. W oknie czatu pod "L" wszystkie ogłoszenia o zabitych bossach, wbitym lvlu, ukończonym dungu pokazują się w zakładce "Normalne" zamiast "Ogłoszenia" 5. Mając teksturę psów Dowódca Yonghan również ma teksturę psa 6. Nie da się samemu wejść do komnaty smoka V10. Po wybraniu opcji wchodzę w pojedynkę nie przenosi do komnaty
×