Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

 

Bellaqua

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Wpisy

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Online

  4d 2h 51m 57s

Bellaqua wygrał w dniu 18 Styczeń

Bellaqua posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Przyjazny

8 obserwujących

O Bellaqua

 • Tytuł
  Should I sink or swim? Or simply disappear?
 • Urodziny 18 Luty

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta
 • GG
  34814257

Serwer

 • Postać
  Ninja Archer

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Bellaqua

  problem przypomnienie pin

  Pisz do osób z rangą GM/SGM/GA pw na forum, ewentualnie spróbuj złapać kogoś z administracji na teamspeaku serwerowym. ;)
 2. Bellaqua

  Kto napisze następny?

  @Poezja
 3. Bellaqua

  warstwy papieru

  Wydawać by się mogło, że wybór papieru toaletowego nie jest niczym trudnym. Niemniej, półki w sklepach stacjonarnych i magazyny sklepów internetowych dosłownie toną we wszelkiego rodzaju rolkach papierów toaletowych. Na jaki się zdecydować? Jak rozpoznać dobry papier toaletowy? Istnieje co najmniej kilkanaście dużych firm produkujących papier toaletowy i inne środki higieniczne. Każdy zapewnia, że jego papier jest najdłuższy, najbardziej wytrzymały, najgrubszy i posiada najwięcej warstw. Później jednak okazuje się, że rolka rolce nierówna, a kupowanie papieru bez możliwości dotknięcia samej rolki uniemożliwia skontrolowanie jego parametrów. Producenci nie ułatwiają zadania konsumentom, ponieważ wielu nie umieszcza na opakowaniu informacji o: liczbie listków, z jakich składa się rolka, całkowitej długości rolki, liczbie warstw. Co ciekawe, dłuższa rolka nie zawsze jest gwarantem wysokiej jakości papieru toaletowego. Decyduje o niej grubość pojedynczego listka. Trzeba zwracać uwagę na prawdziwą długość papieru, cenę za metr bieżący papieru toaletowego czy też cenę za 100 gram papieru. Takich informacji nie znajdziemy w marketach, drogeriach i dyskontach. Należy wykonać obliczenia samodzielnie lub posłużyć się publikowanymi w sieci internetowej rankingami. Najtańszy niekoniecznie najgorszy, najdroższy niekoniecznie najlepszy Test papierów toaletowych opublikowany na stronie finanse.wp.pl umieścił na pierwszym miejscu rankingu papier dyskontu Biedronka - Melodia. Z uwagi na jego niską cenę i długość rolki, przewyższa on nawet markowych producentów. Długość listka wynosi 11 cm, a długość rolki 19,8 m. Cena za metr bieżący to nieco ponad 3 grosze, a za 100 gram to 1,07 zł. Wśród markowych papierów toaletowych najlepiej wypadł produkt marki Foxy - Super Soft. Znalazł się na trzecim miejscu rankingu, z długością listka 11,3 cm, z długością rolki 21,5 m oraz ceną za metr bieżący 3,5 grosza. Cena za 100 gram jest niższa nić lidera zestawienia - 1,03 zł. Świadczy to o tym, że papier ten jest gruby, zawiera wiele warstw i jest ekonomicznym wyborem dla konsumentów. Dopiero na 7 miejscu rankingu wp.finanse.pl znalazł się papier Regina Najdłuższe Rolki. Liczba listków w rolce to 480 szt., a długość listka 10,9 cm, czyli mniej niż w poprzednich propozycjach. Jest to jednak lider w zakresie długości rolki - 52,3 m długości. Koszt zakupu tego papieru w przeliczeniu na metr bieżący wynosi 5,5 grosza, a za 100 gram - 1,80 zł. Jeśli jednak zależy nam na wytrzymałym papierze kilkuwarstwowym, subtelnym zapachu w łazience i estetycznych rolkach, warto się na niego zdecydować.
 4. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 5. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 6. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 7. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 8. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 9. Bellaqua

  Kto napisze następny?

  @VeaVas
 10. Bellaqua

  Czego aktualnie słuchasz?

 11. Bellaqua

  Kto napisze następny?

  @ElPist0lerooooooo
 12. Bellaqua

  Kto napisze następny?

  @VeaVas
 13. Bellaqua

   archiwum  Ban

  Dlatego uszczypliwie zacytowałam ten post. ;) Wiesz. To, że nie lubię czegoś robić, nie zwalnia mnie z przestrzegania zasad panujących na serwerze, które każdy z nas akceptuje zakładając konto, a nikt nie czyta. xD Jeżeli chcesz uniknąć takich sytuacji, gdzie każdy wie o co chodzi - polecam pisać bezpośrednio na pw do stron, które mają uprawnienia do banowania, czyli w tym przypadku GMów. :)
 14. Bellaqua

   archiwum  Ban

  To by było na tyle w temacie. xD Nie można expić/dropić z książką (czymkolwiek) położoną na spacji, a ty ubiegasz się o ub za kopanie używając tinytaska, który wykonuje całą robotę za Ciebie. O cholibka i akurat tinytask tak przypadkiem sobie w tle pracował. :(
 15. Bellaqua

  Kto napisze następny?

  Hej, hej sokoły @Vergos
×