Skocz do zawartości

ts3.png

 

xDazenD

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Wpisy

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

xDazenD wygrał w dniu 15 Czerwiec

xDazenD posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutralny

O xDazenD

 • Tytuł
  Świeżak

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Serwer

 • Nick
  xDazenD

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. xDazenD

  serwer  Azrael a WP

  Moim zdaniem robienie azka na solo powinno oznaczać full eq a każde odstępstwo porażkę i tak jest. Nie ważne jaka postać, jak masz full to robisz solo. Trzeba jedynie inaczej walczyć
 2. xDazenD

  serwer  Nieskończony pas

  Witam. Wychodzę z propozycją dodania przedmiotu (z racji że jest wolne miejsce proponuje aby to był pas). Pas ten robiło by się z dużej liczby ulepszaczy w całym przedziale lvl 1-250. Jednak aby go wykonać potrzeba by było zrobić jakąś trudną misje. Po stworzeniu przedmiot ten nie miał by żadnych bonusów wrodzonych natomiast używanie go miało by trwać np 1 godzinę po czym wpadał by do eq (oczywiście można by było go zdjąć). Jak i również przedłużyć czas używania (klepsydrami oraz specjalnym materiałem robionym z ulepszaczy). Bonowanie pasa. To się robi sprawa nieco bardziej zawiła, dlatego podzielę to na kategorie. 1. Pozyskiwanie - z trudnych bossów np. smok v11, Azrael czy boss z LP - oczywiście z taką szansą aby nie farcić tego hurtem - szansa na dodanie była by 25% - wytwarzanie z ulepszaczy - główne źródło pozyskiwania - szansa na dodanie 25%-100% w zależności od użytej receptury - kupienie w IS - (najlepiej z szansą na 50%) - inne.,, 2. Bonusy Dodanie bonusu było by z zadaną szansą. Po pomyślnym dodaniu w pasie pojawiał by się losowy bonus: 0,75% silny na potwory 0,25% UM 0,25% SR 10k HP 0,25% ODP na magię 1 Siły, inty , zręki (losowe) 0,05% ODP na UM 0,5% silny na nieumarłe , diabły 0,5% ludzie lecz aby te bonusy nie były takie dobre to też PE silny na orki szansa na spowolnienie i inne... To co charakteryzowało by ten przedmiot to że dodania te można by było dodawać w nieskończoność. Jednak przy osiągnięciu MAX watość bonus ten podświetlał by się na złoto. Dlaczego uważam że takie coś fajnie by wpłynęło na serwer? - dodatkowy trud aby być lepszym - coś nowego niespotykanego (tak mi się wydaje) - zwiększenie zapotrzebowania na ulepszacze - zarobek na nowych Jedyny minus tego że z doświadczenia wiem że takie coś ciężko jest napisać ale jest to możliwe. Proszę o głosowanie i wypowiedzi. (wszystkie wartości są elastyczne i można by to zoptymalizować pod kątem balansu)
 3. Witam. Mam taki problem że brakuje mi nowego wyszukiwania przedmiotów i sprawdzania dropu mimo że wczoraj jeszcze to miałem. Usunęło mi również teleporty. https://imgur.com/a/SWUu44l Czy mogę prosić kogoś z administracji o wysłanie mi całego klienta z aktualnymi plikami (proszę aby żeby usunąć konta bo nie chce byś posądzony o kradzież ) ?
 4. xDazenD

  serwer  Fioletowy Brylant

  W sumie dobry pomysł to nieraz ciężko je zdobyć.
 5. xDazenD

  Dzwon z UM +5

  Nazwa przedmiotu: Dzwon (dowolny 75-250lvl) z kd UM +5 Zapłata: Skiny CS:GO Dodatkowe informacje: Broń może być mix ale może posiadać kd luda +5 oraz masakry +5 (nie jest to wymagane) Kontakt: Forum: pod spodem tematu lub na PW
 6. xDazenD

  Oceń pracę Administracji!

  Tutorzy się poprawili Nie wiem czy to zasługa awansu ale dostali nowych sił Tak trzymać
 7. xDazenD

  Oceń pracę Administracji!

  Administracja : @Euphoria - bardzo pomocna osoba która chętnie pomaga. Tutorzy: @AragornV - nie wiem co mam powiedzieć... nie można ocenić kultury czy "przydatności" jeżeli nie odpisuje bo jest na afk. @xRADIEN - mimo że jest często dostępny to bardziej skupia się na postaci niż na "pracy". Próba napisania do niego z pytaniem mało kiedy kończy się odpowiedzią. A na czacie widać tylko jak wybija kolejne bosy. Mała skarga ... podczas wymiany zaproponował że żebym się nie musiał logować i zmieniać hasła kupionego konta to on to zrobi za mnie i miałem mu tylko podać hasło jakie chce ... no nie wiem czy to wgl było przemyślane. @Dukate @Dalharin - mimo że nie są za często to odpisują praktycznie bez opóźnienia. @Fonos - to taki tut wgl jest? ... Wybaczcie krytyka krytyką ale jest w dobrej wierze bo to sprawi że będzie się przyjemniej grało zwłaszcza nowym bo serwer jest rozbudowany.
×