Skocz do zawartości

hKZdxP0.png

 

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 16.04.2021 uwzględniając wszystkie działy

 1. 11 punktów
  Z dniem 30.04.2021 wejdzie w życie na serwerze aktualizacja 275. Temat drugiej części aktualizacji 275 się nie pojawi, niestety nie było na to czasu lecz ma to w skutkach taki plus, że część rzeczy została trochę edytowana, i trochę nowych zmian również zostało wprowadzone. Więc będzie to dla was trochę niespodzianką, może to i nawet lepiej, skoro nie ma informacji, to sami jako gracze będziecie musieli je pozyskać w grze, po prostu grając i odkrywając co jest na co potrzebne, co warto dropić, czego nie warto i tak dalej. Dodam jeszcze zostały dodane specjalne skrzynie Atlantydzkie występujące w każdej grocie, nowy kostium TOP2 za wbicie jako pierwszy 275lv. Rezygnacja z Kamieni Dusz +6, zaś w zamian z nich rezygnacji, pojawi się ich zastępstwo, specjalne Kamienie Duszy które będzie można wbić do tarcz. Posiadają system ulepszeń do +3. W tarczach pojawią się dwa sloty na KD, w wojennej 3 sloty. Mogą się pojawić błędy, jak to przy każdych zamianach w plikach gry, które będą ja bieżąco łatkowane, apropo balansu zostaje póki co aktualny. Jeżeli nie będzie wam odpowiadał, osoby które skończą ekwipunek i postać w dużej mierze będą mogły przy balansie pomoc, o ile będzie taka potrzeba. Dopowiem jeszcze że niektóre obecne ulepszacze, również będą potrzebne na nowy ekwipunek, także weźcie to pod uwagę.
 2. 8 punktów
  23.04.2021 Z dniem 1 maja na serwerze pojawi się dwójka nowych test game masterów. Są wam dobrze znani, ich nicki poznacie z czasem. Dodatkowo, @Euphoria awansuje na posadę super game mastera. Gratulujemy!
 3. 7 punktów
  @Vendic Awansuje na rangę Game Administrator.
 4. 3 punkty
  zostawcie lapke w gore sypukcje i dzwonka czesc
 5. 3 punkty
  Eh.. Jak już napisałem tobie na pw - posiadam nagrania wrzucone na yt w których widać godziny w których cie nagrywałem więc mineło dużo więcej niż 30minut :v TinyTask jest to rodzaj wspomagacza tak samo jak "cheaty" :D Dodatkowo ja nie moge banować oraz dałem ci szansę wytłumaczenia na pw
 6. 2 punkty
  24.04.2021 @Andrestea pomyślnie przechodzi okres próbny i awansuje na posadę Tutora.
 7. 2 punkty
  Warto było szaleć tak o te kd <3
 8. 2 punkty
 9. 2 punkty
  nie ma miejsca tu dla sz*at @slawo
 10. 1 punkt
  Nazwa/zdjęcie przedmiotu: resztki ekwipunku, isa Sposób zapłaty: przelew/blik/psc/skiny cs go Dodatkowe informacje: full bizu(druga tarcza tez jest, ale na innej postaci), mozliwosc wymiany za eq/postac/walute na innym serwerze Kontakt: forum, gra, gg
 11. 1 punkt
  a bym przygarnął kilka
 12. 1 punkt
  Dzięki chłopaki za pomoc. Niech Wam górnik w metalach wynagrodzi.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  czas na byłego najlepszego tutora @ElPist0lero
 16. 1 punkt
  Potem jeż tupta po kfc @AragorniKnajlepszy tutor
 17. 1 punkt
  Już chciałem skarcić za początek, ale na szczęście doczytałem moby/kryt, hah Ja zależnie od postaci expiłem w wartość/potwory, lub potwory/klasa (int/zręka/siła). Przykładowo jak expiłem wojem to nie miałem problemu, więc dawałem wartość potwory, szamanem to samo, ale ninją już musiałem dać potowry/zręka by bić te spoty hybrydowo, tj. wierchowiec, chmurka, wierzchowiec itd.
 18. 1 punkt
  Jak dla mnie to nie ma co tu dyskutować, sam sie przyznales, a w regulaminie masz, ze jest zakaz używania oprogramowania który wspomaga gre. To, że ty nie widziales pw od GM-a jest twoją winą i nikt za ciebie konwencji nie będzie ponosil, bo ty chciałeś ułatwić sobie gre.
 19. 1 punkt
  @Michalekmikol6 apelacji od bana nie przyjmuje bylo to z twojej winny
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  @Fille la tempête zlodziejka
 22. 1 punkt
  Hejka, przyjemnej gry na serwisie. ;)
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Szybkie malediwy.. @Bellaquahej tutorko nr1
 25. 1 punkt
  Nikogo to nie obchodzi, jak chcesz to wypad z serwera xd
×